Taxi v irském městě Cork

Zákazníci nám volají zdarma a naše příjmy rostou – všichni jsou spokojení

Potřebovali jsme umístit “veřejné telefony” do hotelů, barů a restaurací v našem městě, aby zákazníci mohli kdykoliv volat zdarma na naši centrálu. Ideální by bylo mít takový telefon v každém veřejném místě v Corku.

“Víme, že do firmy je potřeba investovat, a klademe důraz na to, abychom ve vozech i na centrále měli poslední technologie. I to zajistí zákazníkům nejpříjemnější svezení v Corku.”

Když jsme hledali řešení, pevné telefonní linky byly příliš nákladné. Proto jsme tak spokojení s řešením od Jablocomu, které je založené na mobilních technologiích. Nastavili jsme číslo naší centrály na tlačítko rychlé volby, takže si zákazníci mohou objednat taxi stisknutím jediného tlačítka.

Sdružení Cork Taxi Co-operative Society Limited bylo založeno v roce 1971, kdy jednotliví taxikáři cítili potřebu poskytnout městu jednotnou rádiovou taxislužbu. Inovativní duch nikdy firmu neopustil a Cork Taxi vždycky bylo mezi iniciátory velkých změn ve svém oboru a to vždy s ohledem na zákazníka. Dnes, jako hlavní poskytovatel taxislužby v celém Irsku, mají jednoduchý cíl: být připravení přistavit taxi kdykoliv a včas.

“Šetříme více než 80 % nákladů ve srovnání s provozem podobného systému založeného na pevných linkách. I díky úsporám jsme mohli již zpočátku pořídit mnohem více telefonů a umístit je na více míst. Díky tomu, že JabloPhone využívá mobilních technologií, hned víme, odkud zákazníci volají, a když je taxi na místě, voláme jim na ten samý telefon zpátky. Jsou to drobnosti, ale přispívají k dobrému celkovému dojmu zákazníka, díky čemuž se samozřejmě rádi vrací,” dodává Barry Cotter, hlavní koordinátor.

Potenciální zákazníci se vám kdykoliv dovolají zadarmo

Tlačítka rychlé volby vytočí přímo vaší centrálu

“Veřejné telefony” v síti VPN