Raven

Neobyčejný stolní telefon s Androidem.

8 990 Kč (vč. DPH)

KOUPIT

Koupit Raven

 

Vyladěn do detailů

Užitečné aplikace

Připravený pro kancelář

Neobyčejný stolní telefon

Raven spojuje to nejlepší z telefonů, které jste kdy poznali. Známý tvar klasického stolního telefonu, SIM karta, chytré funkce vašeho smartphone a navrch velkorysý dotykový displej jako z tabletu.

 

Stvořen pro vás

Vše, co máte rádi na svém chytrém telefonu, umí i Raven. Intuitivní dotykové ovládání, aplikace a synchronizace. Aktuální trendy přicházejí na váš pracovní stůl.

 

Udělá na vás dojem

Elegantní křivky telefonu jsou inspirovány hrdou siluetou krkavce a ožily díky moderním technologiím. Sytě černý povrch je elegantní a telefon vypadá skvěle z každého úhlu.

 

Jednoduchý, ale schopný

Velké obrázky kontaktů usnadňují orientaci a nahradili jsme jimi malá tlačítka. A když víte, jak používat běžný telefon, tak už vlastně umíte používat i Raven. Není to složité.
Více informací >

 
 

Zůstaňte v kontaktu

Komunikace je dnes mnohem víc, než pouze volání.

Projděte e-maily hned ráno, než váš počítač naběhne. Přes den budete v kontaktu s kolegy a obchodními partnery prostřednictvím textových zpráv a díky vestavěné kameře také videohovorů.

Nezapomeňte ani na rodinu a přátele, a také jim napište. WhatsApp, Skype a mnoho dalších aplikací je v obchodu Google Play. Stačí je jen nainstalovat. Více informací >

 

Produktivita

Velkorysý 8″ displej je užitečnější, než si dokážete představit

Podívejte se na widget kalendáře a budete vědět, co vás přes den čeká. Aplikace jako Todoist, Google Tasks nebo Wunderlist vám ukáží aktuální a nadcházející úkoly. Více informací >

Otevřete si poznámky z minulé schůzky, stav skladu nebo příjem za poslední měsíc, abyste lépe zvládli nečekanou schůzku u vašeho stolu. Máte přístup k dokumentům na všech hlavních cloudových platformách.

Smartphone na stole vám může pracovní den ještě více zpříjemnit a usnadnit. Díky populární službě IFTTT si můžete například automaticky ztišit zvonění během naplánované schůzky.

 

Zůstaňte v obraze

 

Sledujte jak váš projekt postupuje, ať už jej řídíte přes Basecamp nebo Podio. Díky aplikacím od BBC a CNN už nepřijdete o důležité zprávy a zajímavé články si můžete uložit na později do Pocket a Flipboard.
A než pojedete domů, Raven vás upozorní na objížďky na vaší obvyklé trase. Více informací >

 

Skvělý telefon
pro skvělou firmu

Raven je připraven na integraci do firmy jakékoliv velikosti. Dálková správa je stejně snadná jako u jiných přístrojů s Androidem a umožňuje přístroj nastavit podle firemní bezpečnostní politiky včetně šifrování obsahu a vzdáleného smazání.

Je součástí celého
telekomunikačního řešení

Sdružení mobilních a pevných linek pod jednoho poskytovatele snižuje ceny volání a administrativní náklady. ZJISTIT VÍCE

 

Začínáme

Vše, na co jste se chtěli zeptat, na jednom místě.

 
 
 
Android 4.2.2
Mobilní sítě 850/900/1800/1900 MHz, HSDPA 900/2100 MHz
Displej 8″ (1280 x 768) multitouch
Videokonference 0.3 Mpx přední kamera, hlasitý reproduktor, mikrofon
wifi 802.11 bgn
bluethooth 4.0
Paměť 1 GB RAM, 4 GB + microSD až 32 GB
Procesor Quad-core A31S 1.0 GHz
Podpora headsetů Standard EHS DHSG, Bluetooth
Pokročilé funkce Identifikace volajícího, ztišení hovoru, přidržení hovoru, konfereční hovor, čekající hovor, přesměrování hovoru, blokování hovorů