Ochrana majetku a péče o zahradu

Kameru EyeSee používám k zabezpečení zahrady a díky bezdrátovým inteligentním zásuvkám můžu na dálku zavlažovat zahradu nebo v zimě ovládat topení.

Kamera EyeSee je ideální zařízení pro ochranu chat a chalup. Ke stejnému závěru došel i pan Jiří Dušek, který si kameru, stejně jako jeho soused, koupil k ochraně své chalupy a zahrady.

Můžu kontrolovat, jestli zavlažování funguje jak má, zároveň vidím, jaké je aktuální počasí, a chalupa je hlídaná.

“Pro koupi kamery jsem se rozhodl kvůli rychlému nárůstu množství vloupání do chat v okolí, především v zimních měsících, kdy chaty nejsou tolik využívané. Kamera je nenápadně umístěna před chatou a hlídá celou přístupovou cestu,” říká pan Dušek.

“Kromě hlídání chaty a přístupové cesty pan Dušek využívá i dalších funkcí kamery a bezdrátově ji propojil s inteligentní bezdrátovou zásuvkou. “Kromě ochrany chaty můžu díky bezdrátové zásuvce během horkých a suchých období na dálku zalévat záhony, aniž bych musel každý den na chatu jezdit. Podle toho jaké je přes den počasí, se večer přes JabloTool připojím ke kameře a sepnu zásuvku. Do ní je zapojeno vodní čerpadlo v nádrži, které začne čerpat vodu do zavlažovacího systému. Po dvou nebo třech minutách čerpadlo zase na dálku, z webu, vypnu.”

“Abych si byl jistý, že je čerpadlo funkční, připojil jsem k němu ještě žárovku, která je v záběru kamery. Žárovka se rozsvítí, když se čerpadlo zapne; když je čerpadlo vypnuté, tak zhasne. Díky tomu se při připojení ke kameře můžu v přímém přenosu přesvědčit, že zavlažování probíhá tak, jak má,” doplňuje pan Dušek.

V zimě, kdy není zavlažování potřeba, je do zásuvky zapojené elektrické vytápění. Pan Dušek si zapne vytápění před tím, že odjede na chalupu, a když přijede, chalupa je už příjemně vytopená.

Ověřte si aktuální situaci na dálku

Příslušenství rozšiřuje vaše možnosti